.avatar-image-container { shadow:none; border: none; -moz-border-radius: 80px; -webkit-border-radius: 80px; border-radius: 80px;

3 stycznia 2015

Podsumowanie roku 2014

Miniony rok był dla mnie bardzo intensywny. Przygotowanie pracy magisterskiej, a na końcu jej obrona zajęła dobre pół roku intensywnej pracy. Nawet nie wiem kiedy nastał czerwiec, a wraz z nim wielka ulga, że ten etap już za mną! Juhuu!
Ten rok nie był niestety kreatywny i twórczy. Dużo czasu pochłonęły mnie przykre wydarzenia, które zmieniły moje życie, a także miejsce, w którym obecnie się znajduję. Zmieniłam miejsce zamieszkania... wyleciałam z rodzinnego gniazdka, zostawiając w nim wszystko co stworzyłam. Ale jak to mówią... „Twój dom jest tam gdzie serce Twoje”...  więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;-)
Rok 2014 upłynął pod hasłem zmian przez wielkie „Z”, co przyniesie Nowy Rok 2015?
Mam nadzieję, że to będzie o wiele lepszy, spokojniejszy, ZDROWSZY, bardziej twórczy... marzę by pisać częściej, tworzyć więcej, odwiedzać wirtualnie Wasze domowe zacisza. Odkryłam pod koniec roku wiele pięknych blogów, stworzonych przez kreatywne kobiety - z czego niezmiernie się cieszę i mam nadzieję, że będę miała czas zarówno dla Was, jak i dla siebie!
Dziękuję, że wciąż jesteście, odwiedzacie, zostawiacie komentarze, mimo że, dłuuuuugo mnie tu nie było!

* * *
Miejsce, w którym obecnie mieszkam nie jest spełnieniem moich wnętrzarskich marzeń... zmieniłabym tu wszystko, więc ciężko będzie mi cokolwiek Wam pokazać. Diabeł tkwi w szczegółach... więc zaczynam od drobnych dodatków, świec itp., by ocieplić to typowo „męskie wnętrze”. Póki co stworzyłam dla M. komódkę na jego modelarskie „przydasia”, tzw. poskramiacz bałaganu ;-)
Komódka i uchwyty z Ikea.
Właściciel zadowolony, a to najważniejsze... ;-)

Jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku i wielu kreatywnych chwil!

4 komentarze:

Kokosanka pisze...

I to jest jedna z ładniejszych metamorfoz komódki z Ikea jaką widziałam :)

Kaprys pisze...

Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło ...
Skoro zmieniłaś miejsce zamieszkania i potrzeba mu kobiecej ręki, to wspaniałe wyzwanie dla Ciebie, będziesz miała okazję stworzyć wiele nowych wspaniałych rzeczy !
Będę czekała na relacje z powodzenia akcji ocieplania.
Pozdrawiam Agnieszka

brydzia pisze...

Świetna komódka !!! Nie dziwię się,że właściciel zadowolony :)
Pozdrawiam:)

Maria pisze...

Nigdy w życiu nie powiedziałabym, że to ikea.

Szukaj na tym blogu