.avatar-image-container { shadow:none; border: none; -moz-border-radius: 80px; -webkit-border-radius: 80px; border-radius: 80px;

20 lutego 2010

Różany komplet.

Ogarnęła mnie wielka pasja tworzenia! Mój pokój powoli zamienia się w pracownię, wszędzie nitki, materiały, kordonki; parapet ozdabiają jeszcze surowe przedmioty, które wkrótce otrzymają nowe ubranka. W planach puszka na grzyby, butelka na nalewkę... a międzyczasie dorwałam kawałek materiału i stworzyłam mój pierwszy komplecik. Może nie jest zbyt wymyślny, jeden kawałek materiału... ale dopiero oswajam się z maszyną i muszę przyznać, że mimo to jestem z niego dumna jak paw! W głowie mam kolejne pomysły, ale póki co czekam na zamówione materiały i ozdoby.
Przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale pogoda jest fatalna, a wspomaganie sztucznym światłem jak widać różnie wychodzi ;)

  
  

7 komentarzy:

Elamika pisze...

Dziękuję za wizytę u mnie. Widzę kolejną ładną poduchę :)

Amalena pisze...

Piękny komplecik i wcale nie widać, że to pierwszy!! Cudny ten materiał, oswajanie się z maszyną przychodzi raz dwa, a im więcej pomysłów tym lepiej :)

Imoen pisze...

Super komplecik! chciałabym sie z maszyną zaprzyjaźniać w takim tempie... I z szydełkiem (w poprzednich wpisach widziałam piękną zakładeczkę).

Pozdrawiam serdecznie.

paula_71 pisze...

Ja u Ciebie a Ty u mnie :)

Cudny komplecik zrobiłaś,zdradzisz skąd masz tak piękny materiał?Cudo :)

Pozdrawiam serdecznie.

Elamika pisze...

Cudnie, widzę że wszyscy tworzą. To jakieś szaleństwo ale cudne jest!!

Paszczata pisze...

bardzo romantyczny :) śliczny komplet :)

Miarka pisze...

Im dłużej/częściej widzę ten różany wzór, tym bardziej mi się on podoba. :)

Szukaj na tym blogu